Finał Tramwajowej Akademii K... Kolejny sezon Legia Basket S... Casting – zostań częścią now...

Zostań trenerem w Legii Warszawa!

Chcesz pracować w projekcie Legia Basket Schools? Jeżeli jesteś trenerką bądź trenerem i chcesz się rozwijać pod okiem profesjonalistów - zapraszamy.

Legia Basket School poszukuje trenerów

koszykówki do pracy z dziećmi w wieku od 3 do 11 lat

  • Zakres obowiązków:
    -Prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 3 do 11 lat
    -Uczestniczenie w wydarzeniach sportowych organizowanych przez Akademię Koszykówki Legii Warszawa
    -Edukacja oraz kształtowanie koordynacji ruchowej uczestników projektu Legia Basket Schools
    -Kontakt z opiekunami uczestników projektu

  • Oczekiwania:
    -Podsiadanie uprawnień instruktorskich / trenerskich w zakresie koszykówki
    -Pełne zaangażowanie w prowadzeniu zajęć dla dzieci
    -Umiejętność pracy z dziećmi
    -Dyspozycyjność w weekendy

Cotygodniowe spotkania z wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą trenerską to przede wszystkim świetna zabawa. Jednak środki treningowe jakimi się posługujemy i cele jakie sobie stawiamy są w pełni profesjonalne.

CV prosimy przesyłać na adres info@legiabasketschools.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Legia Soccer Schools z siedzibą w Warszawie, ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Każdą z powyższych zgód możesz z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić napisz na daneosobowe@legia.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Fundacja Legia Soccer Schools z siedzibą w Warszawie, ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Możesz skontaktować się z Fundacją w sprawach dotyczących Twoich danych osobowych wysyłając maila na adres: daneosobowe@legia.pl. Polecamy taki sposób kontaktu w szczególności w przypadku, w którym chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i prawo do żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli sądzisz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa w tym zakresie. Więcej informacji znajdziesz pod poniższym linkiem:

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BASKET SCHOOLS
Zasięg Legia Basket Schools

Liczba zawodników: 216

Liczba lokalizacji: 5

Liczba drużyn: 15

Legia Basket Schools na YouTube