SCIENCE4FOOTBALL CONGRESS
Dietetyka, przygotowanie motoryczne, prewencja & regeneracja, psychologia we współczesnym futbolu
Warszawa, 1-2 maja 2018 r.

AKTUALNOŚCI

2018-04-26 10:17

Dlaczego warto być na SCIENCE4FOOTBALL?

Autor: Legia Soccer Schools

Kiedy? 1 i 2 maja. Gdzie? Na stadionie Legii. Kto? Najwybitniejsi polscy i międzynarodowi eksperci w dziedzinach przygotowania merytorycznego, prewencji i regeneracji, dietetyki i psychologii. Dlaczego warto tam być? Zapraszają członkowie sztabu Legii: Kresimir Sos, dr Maciej Tabiszewski i Wojciech Zep. My też podamy Wam kilka powodów.

Już tylko sześć dni zostało do rozpoczęcia wyjątkowego w polskiej skali kongresu (zapisy prowadzone są TUTAJ). Dlaczego majowy weekend warto rozpocząć na Stadionie Legii? Mamy killka podpowiedzi.

 

Powód nr 1: goście z najlepszych klubów świata

 

Tyle wybitnych osobistości ze świata piłki w przeliczeniu na metr kwadratowy trudno spotkać w jednym miejscu. Dr Tim Gabbet, który jest specjalistą od przygotowania fizycznego, pracował dla FC Barcelony, Realu Madryt i Manchesteru United. Prof. dr Wolfgang Schollhorn był doradcą m.in. Juergena Kloppa i Thomasa Tuchela. Znakiem firmowym drużyn, które prowadzą obaj trenerzy, jest bardzo ofensywny, pełen energii styl gry, który widzieliśmy np. we wtorkowym meczu 1/2 Ligi Mistrzów UEFA Liverpool - Roma. Holender Frans Bosch to światowej sławy autorytet w zakresie treningu atletycznego. Portal StatsBom, założony przez Teda Knutsona, cieszy się międzynarodowym uznaniem nie tylko analityków, ale zwykłych kibiców, którzy chcą lepiej rozumieć futbol.

 

Powód nr 2: know-how od Legii

 

Specjalistyczna wiedza z wielu dyscyplin składa się na sukces całej drużyny. W sztabie Legii - najbardziej rozbudowanym i multidyscyplinarnym w Polsce - pracują wybitni eksperci w swoich dziedzinach. Oddajmy zresztą głos Kresimirowi Sosowi, dr Maciejowi Tabiszewskiego (temat jego wystąpienia: Diagnostyka i leczenie najczęstszych urazów w piłce nożnej - schemat postępowania) i Wojciechowi Zepowi.

 

 

Klub będą reprezentować również dyrektor techniczny Ivan Kepcija, psycholog dr Adriana Zagórska-Pachucka, fizjoterapeuci Marcin Bator i Michał Trzaskoma. Kongres odbędzie się na stadionie Legii w strefie Silver, części eksluzywnego klubu biznesowego. Gości i uczestników przywita prezes Dariusz Mioduski.

 

Powód nr 3: prestiżowi partnerzy

 

Jaki status ma to wydarzenie w piłkarskim kalendarzu, pokazuje liczna obecność instytucji i prestiżowych partnerów, którzy chcą w nim uczestniczyć i promować swoją markę. Patronat honorowy objęli: Minister Sportu i Turystyki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ekstraklasa S.A., a partnerami z uznaną pozycją w branży są: firma szkoleniowa KINESPORT (partner generalny), Matmarco, WERON oraz magazyn "Asystent Trenera".

 

Powód nr 4: po kongresie na finał Puchar Polski

 

Po dwóch dniach i blisko 20 godzinach prelekcji, interaktywnych warsztatów i mniej formalnych spotkań każdy uczestnik, który dokonał rejestracji i płatności, otrzyma bilet na mecz finału Pucharu Polski na PGE Narodowym 2 maja o 16:00, tuż po zakończeniu konferencji. Piłkarskie święto z udziałem walczącej o 19. triumf w tych rozgrywkach Legii zapowiada się pasjonująco.

 

Oficjalna strona SCIENCE4FOOTBALL: www.science4football.com

 

Wersja angielska strony SCIENCE4FOOTBALL: www.en.science4football.com