SCIENCE4FOOTBALL CONGRESS
Dietetyka, przygotowanie motoryczne, prewencja & regeneracja, psychologia we współczesnym futbolu
Warszawa, 1-2 maja 2018 r.

AKTUALNOŚCI

2018-04-09 15:51

Dr Tim Gabbett zaprasza na SCIENCE4FOOTBALL

Autor: Science4Football

Dr Tim Gabbett, ekspert od przygotowania fizycznego, były konsultant takich klubów jak Real Madryt, FC Barcelona, AFC Ajax, Chelsea FC czy Manchester United, będzie jedną z gwiazd kongresu SCIENCE4FOOTBALL (1 - 2 maja na stadionie Legii).

Dr Gabbett to światowej klasy specjalista z zakresu treningu i monitoringu obciążeń z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy ze sportowcami i treneremi różnych dyscyplin. Konsultant wielu federacji piłkarskich i największych klubów świata. Wielokrotnie był wykładowcą na prestiżowych konferencjach, np. USA Olympic Performance Summit w Colorado czy FIFA Future of Football Medicine w Barcelonie. Uzyskał tytuł doktora w dziedzinie fizjologii człowieka (2000) oraz w dziedzinie nauk stosowanych w piłce profesjonalnej (2011), ze szczególnym uwzględnieniem wymagań fizycznych oraz zapobiegania urazom. Jest autorem ponad 200 publikacji naukowych.

 

 

 

 

"Z niecierpliwością oczekuję na kongres SCIENCE4FOOTBALL, który w dniach 1 - 2 maja odbędzie się w Warszawie. Zaprezentuję na nim tematykę obciążenia treningowego zawodników, zarządzania nim i kształtowania fizycznego sportowców. Podczas kongresu wygłoszę dwa wykłady. Pierwszy z nich będzie dotyczył teorii monitorowania obciążeń, a drugi - praktycznego wykorzystania tej wiedzy przez trenerów w prowadzeniu piłkarzy. Do zobaczenia w Polsce" - zaprasza dr Tim Gabbett.

 

ZAPISZ SIĘ NA KONGRES

 

 Program SCIENCE4FOOTBALL do pobrania

 

 Oficjalna strona SCIENCE4FOOTBALL: www.science4football.com

 

 Wersja angielska strony SCIENCE4FOOTBALL: www.en.science4football.com