SCIENCE4FOOTBALL CONGRESS
Dietetyka, przygotowanie motoryczne, prewencja & regeneracja, psychologia we współczesnym futbolu
Warszawa, 1-2 maja 2018 r.

AKTUALNOŚCI

2018-03-15 21:34

Ekstraklasa S.A. patronem honorowym kongresu SCIENCE4FOOTBALL

Autor: Legia Warszawa

Międzynarodowy kongres SCIENCE4FOOTBALL, który odbędzie się 1 i 2 maja na Stadionie Legii, uzyskał patronat honorowy Ekstraklasy S.A. Rejestracja na najsilniej obsadzoną w Polsce konferencję poświęconą motoryce, dietetyce, prewencji i regeneracji oraz psychologii prowadzona jest na stronie science4football.com.

Podczas kongresu SCIENCE4FOOTBALL zostaną zaprezentowane najnowsze trendy naukowe mające praktyczne zastosowanie w świecie piłki. To wyjątkowe wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Ekstraklasę S.A. Do grona gości specjalnych: prezesa Legii Warszawa Dariusza Mioduskiego, trenera Romeo Jozaka oraz założyciela konsultingowego projektu Soccernomics i publicysty „The Guardian” Benna Lyttletona, dołączył prezes spółki Marcin Animucki. Ekstraklasa S.A. zarekomendowała i zaprosiła do udziału w dwudniowych wykładach i prelekcjach prowadzonych przez współpracowników czołowych zespołów europejskich pozostałe kluby występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 

Kongres SCIENCE4FOOTBALL (1 – 2 maja 2018 r., Stadion Legii) odbędzie się również pod patronatem Forum Polskiego Futbolu, cyklicznego wydarzenia poświęconego strategii rozwoju polskiej piłki nożnej. Pierwsza edycja (wrzesień 2016 r.) miała miejsce m.in. przy współpracy z Ekstraklasą S.A.

 

ZAPISZ SIĘ NA KONGRES

 

Oficjalna strona SCIENCE4FOOTBALL: http://www.science4football.com/

 

Wersja angielska strony SCIENCE4FOOTBALL: www.en.science4football.com

 

Program SCIENCE4FOOTBALL dostępny jest TUTAJ.