SCIENCE4FOOTBALL CONGRESS
Dietetyka, przygotowanie motoryczne, prewencja & regeneracja, psychologia we współczesnym futbolu
Warszawa, 1-2 maja 2018 r.

AKTUALNOŚCI

2018-04-27 10:39

Minister NSiW z patronatem honorowym nad SCIENCE4FOOTBALL

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin objął patronatem honorowym kongres SCIENCE4FOOTBALL. Przez dwa dni - 1 i 2 maja, tuż przed finałem Pucharu Polski na stadionie Legii spotka się międzynarodowe grono ekspertów i współpracowników najlepszych klubów. Ty też możesz tam być.

Multidyscyplinarna wiedza poparta analizą badań naukowych to coraz ważniejsza część składowa sukcesów w świecie futbolu. Bez motoryki, zachowania proporcji między wysiłkiem a regeneracją, właściwego sposobu odżywania i optymalnego nastawienia psychicznego osiąganie dobrych wyników staje się niemożliwe. Jak przygotować zawodników do gry na najwyższym poziomie? W atrakcyjny i nowoczesny sposób tą wiedzą będą się dzielić światowej klasy specjaliści podczas kongresu SCIENCE4FOOTBALL.

 

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, obok Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki, Ekstraklasy S.A. oraz Forum Polskiego Futbolu, objął patronat honorowy nad tym specjalnym wydarzeniem. Przypominamy, że każdy zarejestrowany uczestnik po dokonaniu płatności otrzyma bilet na mecz finału Pucharu Polski. Zapisy trwają TUTAJ.

 

Oficjalna strona SCIENCE4FOOTBALL: www.science4football.com

 

Wersja angielska strony SCIENCE4FOOTBALL: www.en.science4football.com